مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی(امداد مشتریان)  

مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی(امداد مشتریان) با شماره تماس 0214747 به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، پاسخ‌گوی تمامی پرسش‎های مشـتریان عزیز می‎باشــد. این مـرکز با به کارگیری کارشناسان متخصص در همه سطوح شبکه توسعه اجتماعی رسالت و با استفاده از ابزارهای پیشرفته و با ساختاری مشتری مدار ، ارتباطی دو سویه را با مشتریان محترم برقرار کرده است.
به منظور همیاری مستمر به مشتریان محترم در تمامی ساعات شبانه روز و ارائه‌ی خدمات با بالاترین کیفیت و ارتقاء سطح رضایت‌مندی آنان، مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی(امداد مشتریان) نخستین بانک دیجیتال کشور به عنوان همراه، مشاور و پشتیبان؛ یاری‎ رسان شما می باشد.
پاسخ کلیه سوالات و ابهامات مشتریان در خصوص پیشخوان مجازی رسالت ، تسهیلات ، بانکداری الکترونیک ( همراه بانک و اینترنت بانک ) ، نحوه عضویت در شبکه توسعه اجتماعی رسالت ، نحوه اعتبارسنجی و ... در هر ساعت از شبانه روز و در کوتاه ترین زمان مهیاست.
همچنین مشتریان محترم نیز می توانند با جستجو در صفحه پرسش و پاسخ های متداول پاسخ سوال خود را دریافت نمایند و در غیر این صورت بطور شبانه روز با مرکز ارتباط با اعضا و اطلاع رسانی(امداد مشتریان) با شماره 0214747 تماس حاصل فرمایید .

کد پیگیری

 
 
محبوب ترین ها

ارتباط مستقیم با مرکز امداد مشتریان

بازدیدکننده گرامی : در صورتی که پاسخ سوال خود را از طریق جستجو پیدا نکرده اید, می توانید فرم زیر را تکمیل و بعد از ثبت، آن را از قسمت پیگیری درخواست مشاهده نمایید.