قابل توجه مشتریان محترم

در نخستین بانک دیجیتال کشور می توانید بدون حضور در شعب، کلیه خدمات بانکی را دریافت نمایید لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال، با جستجو در این صفحه پاسخ خور را دریافت نمایید و یا از طریق تکمیل فرم ارتباط با مرکز امداد مشتریان، پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید

مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت 

مرکز امداد مشتریان با شماره تماس 0214747 به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، پاسخ‌گوی تمامی پرسش‎های مشـتریان عزیز می‎باشــد. این مـرکز با به کارگیری کارشناسان متخصص در همه سطوح شبکه توسعه اجتماعی رسالت و با استفاده از ابزارهای پیشرفته و با ساختاری مشتری مدار ، ارتباطی دو سویه را با مشتریان محترم برقرار کرده است.
به منظور همیاری مستمر به مشتریان محترم در تمامی ساعات شبانه روز و ارائه‌ی خدمات با بالاترین کیفیت و ارتقاء سطح رضایت‌مندی آنان، مرکز امداد مشتریان نخستین بانک دیجیتال کشور به عنوان همراه، مشاور و پشتیبان؛ یاری‎ رسان شما می باشد.
پاسخ کلیه سوالات و ابهامات مشتریان در خصوص پیشخوان مجازی رسالت ، تسهیلات ، بانکداری الکترونیک ( همراه بانک و اینترنت بانک ) ، نحوه عضویت در شبکه توسعه اجتماعی رسالت ، نحوه اعتبارسنجی و ... در هر ساعت از شبانه روز و در کوتاه ترین زمان مهیاست.
همچنین مشتریان محترم نیز می توانند با جستجو در صفحه پرسش و پاسخ های متداول پاسخ سوال خود را دریافت نمایند و در غیر این صورت بطور شبانه روز با مرکز امداد با شماره 0214747 تماس حاصل فرمایید .

  • افتتاح حساب
  • تسهیلات
  • سایر خدمات
  • اینترنت بانک
  • همراه بانک
  • بانکداری الکترونیک
محبوب ترین ها

ارتباط مستقیم با مرکز امداد مشتریان

بازدیدکننده گرامی : در صورتی که پاسخ سوالات خود را از طریق جستجو پیدا نکرده اید, می توانید فرم زیر را تکمیل و بعد از ثبت آن را از قسمت پیگیری درخواست, نتیجه را مشاهده کنید.