رسالت کارت

رسالت کارت نقدی ابزاری است بسیار مناسب جهت برداشت و انتقال وجوه. این کارت در کلیه دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، پایانه‌های فروش (POS)، جهت پرداخت وجوه کالا و خدمات و جابجایی وجوه بین حساب‌ها و دستگاه‌های Pin Pad قابل استفاده است. همچنین این کارت در تمام پایانه‌های بانک‌های عضو شبکه شتاب قابل استفاده می‌باشد.
رسالت کارت، کاربردی ترین محصول بانک قرض الحسنه رسالت است که با هدف ارائه خدماتی آسان و همه جانبه به اشخاص حقیقی واجد شرایط طراحی و عرضه شده است. شما با داشتن یکی از انواع حساب های حقیقی بانک قرض الحسنه رسالت می توانید رسالت کارت را در اختیار داشته باشید و از خدمات آن استفاده نمایید.
همراه با رسالت کارت، دو پاکت رمز جداگانه به نامهای "رمز کارت" و"رمز اینترنتی" به شما تحویل داده میشود، "رمز کارت" برای استفاده بر روی دستگاههای خودپرداز و پایانه های فروشگاهی و"رمز اینترنتی"، برای استفاده از کارت در محیط اینترنت جهت خرید اینترنتی و یا انتقال وجه کارت به کارت کاربرد دارد. توجه کنید که رمز کارت باید عددی ۴ رقمی و رمز اینترنتی عددی حداقل ۵ رقم و حدالکثر 12 رقم میباشد. ضمناً رمز اینترنتی همان رمز دوم می باشد.
قابلیتها
* برداشت وجه از کلیه خودپردازهای متصل به شتاب
* انتقال وجه به/از کلیه کارت های عضو شتاب
* اعلام موجودی
* خرید از کلیه پایانه های فروشگاهی
* دریافت شارژ انواع اپراتورهای اعتباری تلفن همراه
* پرداخت انواع قبوض
* قابلیت انتقال وجه بین کارت های بانک قرض الحسنه رسالت از طریق دیوایس های پذیرندگی بانک رسالت مبلغ 500.000.000 میلیون ریال
* ...