راهنمای اینترنت بانک

ورود به سیستم اینترنت بانک

قابلیت های جدید اینترنت بانک قرض الحسنه رسالت

این قابلیت به کاربر اجازه میدهد تا درخواست رفع مسدودی سپرده خود را ثبت و پس از تایید توسط عضو مورد تایید بانک ،وضعیت سپرده خود را از مسدود به باز تغییر دهد . جهت انجام این عمل به ترتیب به منوی سپرده/خدمات تغییر وضعیت سپرده / رفع مسدودی سپرده مراجعه نمائید .
این قابلیت به کاربر اجازه میدهد تا درخواست مسدودی سپرده خود را ثبت و پس از تایید توسط عضو مورد تایید بانک ،وضعیت سپرده خود را از باز به مسدود تغییر دهد . این منو قابلیت مسدودی به مبلغ دلخواه،مسدودی واریز و مسدودی برداشت را ارائه می دهد . جهت انجام این عمل به ترتیب به منوی سپرده/خدمات تغییر وضعیت سپرده / مسدودی سپرده مراجعه نمائید .
این قابلیت به کاربر اجازه میدهد تا درخواست بستن سپرده خود را ثبت و پس از تایید توسط عضو مورد تایید بانک ،وضعیت سپرده خود را از باز به بسته تغییر دهد .
این منو به کاربر این امکان را میدهد تا رمز اول یا دوم کارت خود را درخواست نماید و پس از تایید درخواست توسط عضو مورد تایید بانک ،رمز خود را پس از احراز هویت دریافت نماید . جهت انجام این عمل به ترتیب به منوی کارت/ خدمات رمز کارت/ درخواست رمز اول/دوم کارت مراجعه نمائید .
با این قابلیت کاربر امکان درخواست رمز همراه بانک و تلفن بانک به صورت آفلاین را خواهد داشت . برای استفاده از این ویژگی به منوی خدمات بانکداری مدرن / درخواست رمز بانکداری مدرن مراجعه فرمائید .
این قابلیت به کاربر این اجازه را میدهد ،تا آدرس قبلی ثبت شده در سامانه را تغییر دهد . به این شکل که کاربر درخواست خود را در سامانه اینترنت بانک ثبت می نماید و پس از تایید عضو مورد تایید بانک ، آدرس جدید ایشان ثبت و آدرس قبلی تغییر یا حذف می گردد . جهت انجام این عمل کاربر پس از مراجعه به منوی اطلاعات من / ویرایش اطلاعات آدرس مراجعه می نماید .
به کاربر این امکان را میدهد تا مشخصات چک های صادر شده شامل : شماره سریال،مبلغ و تاریخ وصول چک را در سامانه اینترنت بانک ثبت نماید. و شخص پاس کننده چک میتواند اطلاعت ثبت شده در این منو را در لحظه مراجعه آورنده چک ،بررسی نماید و از صحت اطلاعات چک مورد نظر آگاه شود . جهت انجام این عمل به منوی چک/خدمات دسته چک/ثبت مبلغ چک صادر شده مراجعه فرمائید .
به کاربر این امکان را میدهد تا لیست تسهیلات و جزئیات آن را در قالب خروجی PDF دریافت نماید . جهت دسترسی به این قابلیت به منوی تسهیلات/تسهیلات و پرداخت اقساط و سپس بر روی آیکون مربوطه کلیلک فرمائید .
این قابلیت به کاربر این امکان را میدهد تا گزارش تراکنش های انجام شده هر کارت و همچنین لیست تغییرات اعمال شده بروی کارت های خود را در بازه زمانی خاص و با فیلترهایی نظیر : نوع تراکنش ،تاریخ انجام تراکنش ،مبلغ تراکنش ،شماره پیگیری تراکنش ،تغیر سپرده کارت و تغییر وضعیت کارت و... را دریافت نماید . برای استفاده از این قابلیت به منوی : کارت / گزارش های کارت/گزارش تراکنش های کارت یا گزارش تغییرات کارت مراجعه فرمائید .
به کاربر این اجازه را میدهد تا با داشتن شماره تسهیلات شخص مورد نظر ،اقساط تسهیلات دریافتی شخص دیگر را از سپرده های متعلق به خود پرداخت نماید . برای این منظور به منوی تسهیلات /پرداخت اقساط دیگران مراجعه فرمائید .
این قابلیت به کاربر سامانه اینترنت بانک که تا بحال نام کاربری و کلمه عبور همراه بانک خود را دریافت ننموده است این امکان را میدهد تا فقط برای اولین بار (یکبار) نام کاربری و رمز ورود به همراه بانک خود را دریافت نماید بدیهی است کاربرانی که قبلاً از شعب یا کانون های همیاری بانک قرض الحسنه رسالت کاربری موبایل بانک دریافت نموده و یا به هر نحو آن را فراموش نموده اند، برای فعال سازی مجدد یا دریافت رمز به صورت حضوری به راهنمای قرض الحسنه یا شعب مربوطه مراجعه نمایند . برای استفاده از این قابلیت به منوی : خدمات بانکداری مدرن/ فعال سازی همراه بانک مراجعه فرمائید
این قابلیت به کاربر این اجازه را میدهد تا تاریخچه ورود خود شامل : تاریخ،ساعت آدرس IP و ... را مشاده نماید . برای این منظور به منوی تنظیمات/آخرین ورودهای شما مراجعه فرمائید .
به کاربر این امکان را میدهد تا گزارش انتقال های مستمر خود را که قبلاً تنظیم نموده است دریافت نماید . برای استفاده از این قابلیت به منوی انتقال وجه /سایر خدمات انتقال وجه/ انتقال وجه مستمر/ آیکون گزارشات کلیک فرمائید
به کابر این امکان را میدهد تا عملیات پرداخت چند قبض خدماتی را به صورت فایلی و یکجا انجام دهد . برای این منظور به منوی کارت / خدمات قبض /ثبت اطلاعات قبوض از طریق فایل مراجعه فرمایید .
به کاربر این امکان را میدهد تا به صورت همزمان عملیات کارت به کرت را به چند کارت دیگر انجام دهد . برای استفاده از این قابلیت کافی است به منوی کارت / کارت به کارت / سربرگ "به چند کارت" مراجعه فرمائید .
به کاربر این امکان را می دهد تا انجام تراکنش کارت به کارت به یک کارت مقصد و در بازه های زمانی مختلف و به صورت مستمر انجام دهد برای استفاده از این قابلیت کافی است به منوی کارت /کارت به کارت / سربرگ "مستمر " مراجعه فرمائید .
این قابلیت به کاربر این امکان را میدهد تا اطلاعات کارت خود شامل (شماره کارت/تاریخ انقضا کارت/CVV2/ و...) را در اینترنت بانک خود ذخیره نماید و جهت انتقال وجه اینترنتی هربار این اطلاعات را مجددا وارد ننماید .
به کاربر این امکان را میدهد تا قابلیت های پر کاربد خویش را با کلیک برروی دکمه ستاره در همان صفحه به لیست علاقه مند ی های خود اضافه نماید و به عبارتی اینترنت بانک خود را سفارشی سازی نماید .
این قابلیت به کاربر این امکان را میدهد تا سپرده متصل به کارت خود را در منوی کارت له کارت ود رگزارشات مربوطه مشاهده نماید .
به کاربر این امکان را میدهد تا برای انتقال وجه آتی برنامه ریزی نموده و با تنظیم این قابلیت ،انتقال وجهی خاص در تاریخ خاص به کارت مد نظر خود ثبت و توسط سامانه اینترنت بانک به صورت خودکار و در صورت دارا بودن موجودی در آن تاریخ انجام نماید .
به کاربر این امکان را میدهد تا در لحظه انجام عملیات کارت به کارت سپرده مبدا برداشت وجه را نمایش و در صورت امکان از میان سپرده های خود که کارتی بر روی آن ها صادر نشده است یک مورد را به عنوان سپرده برداشت وجه در همان لحظه معرفی نماید .
به کاربر این امکان را می دهد تا درخواست خود جهت دریافت صورتحساب را ثبت نماید و پس از تایید عضو مورد تایید بانک صورتحساب مربوطه (ممهور به مهر بانک ) برای ایشان ارسال شود برای استفاده از این قابلیت کافی است به منوی سپرده/خدمات صدور صورتحساب/ درخواست صورتحساب مراجعه و با تعیین زبان مورد درخواست (فارسی/انگلیسی) و نوع سرویس (مراجعه مشتری به بانک/مراجعه به محل مشتری توسط بانک) از این خدمت استفاده فرمائید .
این قابلیت به کاربر این اجاره را میدهد تا کارت خود را به روش های ذیل محدود نماید تعیین سقف برداشت کارت از پایانه خودپرداز تعیین سقف خرید از پایانه های مختلف برای دسترسی به این قابلیت کافی است به منوی کارت خدمات محدودیت های کارت مراجعه فرمائید .