تاریخ 1397/05/17         ساعت 16:59:48     گروه خبري اخبار برگزیده
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت درجمع کارکنان استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی گفت: نیروی انسانی سرمایه ای عظیم برای هرسازمان به شمار می روند و سرمایه این بانک نیز کارکنان هستند.
محمدحسین حسین زاده با اشاره به ابعاد هویتی بانک قرض الحسنه رسالت که بر سه محور قرض الحسنه، خرد و اجتماعی استوار است، گفت:
امیدواریم در سایه خداوند متعال، اعتماد مردم و تلاش مسوولین این فرهنگ قرآنی را در تمامی نقاط کشور توسعه دهیم که این مهم محقق نمی شود مگر با اجرا و توسعه بانکداری اجتماعی.

وی یادآورشد: بانک قرض الحسنه رسالت در بازه کمتر از شش سال توانسته از لحاظ تعداد تراکنش های بانک در شبکه شتاب در کل کشور از بین ۳۵ بانک و موسسه مالی و اعتباری به رتبه ۹ دست یابد که این خود گواه موفقیت مجموعه است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه هر سازمان به شمار می رود؛ یادآور شد : در بانک قرض الحسنه رسالت نیز نیروی انسانی سرمایه ای عظیم برای مجموعه به شمار می رود و با همت و تلاش کارکنان مسیر افق۱۴۰۰ را خواهیم پیمود.

وی با اشاره به تغییر وضعیت کارکنان گفت : با اجرای بانکداری اجتماعی و بانکداری بدون شعبه فقط نوع فعالیت کارکنان تغییر میکند .به طور مثال بجای فعالیت در شعبه بانکداری اجتماعی محل خدمت کارکنان می شود. حسین زاده افزود:
تغییر شیوه از بانکداری سنتی به بانکداری اجتماعی و الکترونیک از اهداف متعالی بانک قرض الحسنه رسالت در چند سال آینده خواهد بود و امیدواریم بتوانیم تا سال ۱۴۰۰ به افق بانکداری بدون شعب در بانکداری اجتماعی تبدیل شویم.
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید