تاریخ 1397/08/06         ساعت 22:11:10     گروه خبري اخبار برگزیده
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: با استفاده از ظرفیت قرض الحسنه به توسعه کسب و کارهای خرد می پردازیم.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده در جمع خبرنگاران گیلان گفت : رسالت ما همیاری اجتماعی، قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی است.

وی اظهارداشت: قرض الحسنه و همیاری اجتماعی در هم آمیخته است و با استفاده از توان این دومهم به حمایت از کسب و کارهای خرد خواهیم پرداخت.

حسین زاده در ادامه به افق 1400بانک اشاره کرد و بیان داشت: لازمه دستیابی به این هدف تلاش همه ما برای تشکیل هر چه بیشتر کانون های همیاری اجتماعی در سازمان ها، محله ها، مساجد و روستاها در جهت توسعه بانکداری اجتماعی است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت با اشاره به تحقق مدل بانکداری اجتماعی در بانک قرض الحسنه رسالت افزود: در بانکداری اجتماعی تمام خدمات غیرحضوری و در بستر بانکداری مدرن ارایه می شود یعنی در حال حاضر همه می توانند به صورت غیرحضوری درخواست افتتاح حساب و دریافت تسهیلات خود را ثبت کنند. همچنین با رشد سریع اعتبار سنجی اعضا در پی شکل گیری سامانه مرآت، بیش از بیش دریافت خدمات آسان و رضایت اعضا تامین شده است .

وی به استقبال از بانک قرض الحسنه رسالت به علت ریشه دینی همچنین کارآمدی آن در رفع نیازهایی مانند ایجاد اشتغال خرد و پایدار یا تامین هزینه های خرید کالا، درمان، ازدواج و ...اشاره و تصریح کرد : از سال 92 تاکنون منابع مالی این بانک 12برابر شده است و بانک توانسته اعتماد بیش از 5میلیون نفر از مردم را کسب کند.

حسین زاده هدف این بانک را ارایه خدمات شرعی، آسان و ارزان درجهت توسعه کسب و کارهای خرد خانگی برشمرد و گفت: بانک قرض الحسنه رسالت بانک تخصصی قرض الحسنه ، همچنین بانکی خود گردان است یعنی کارمزدها برای هزینه ها مصرف می شود و اصلا سود محور نیست.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت همچنین 99درصد سپرده گذاری ها را کمتر از 50 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون 2میلیون و 800 هزار فقره وام با میانگین 10میلیون و 500هزار تومان به متقاضیان پرداخت شده است.
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید