تاریخ 1397/10/22         ساعت 16:07:21     گروه خبری اخبار

سازمان اتباع و مهاجرین خارجی با ایجاد کانون به جمع مشتریان بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه پیوست.

در نشستی که با حضور مدیر کل سازمان اتباع و مهاجرین خارجی ورییس حوزه ویژه بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت مقرر شد، کارکنان این سازمان در محل کار خود خدمات بانکی دریافت کنند.

خسروی رئیس حوزه ویژه بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت گفت: کارکنان این سازمان بدون نیاز به حضور در شعبه تمامی خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب، اعتبار سنجی، تشکیل پرونده وام و... را در محل کار خود دریافت کرده و از تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد 2 درصد بهره مند می شوند.

وی با اشاره به مزیت های تشکیل کانون ابراز داشت: کارکنان این سازمان می توانند از تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد جهت خرید کالا، ارائه انواع خدمات بیمه، تزیینات داخلی ساختمان و... تا سقف سیصد میلیون ریال بهره مند شوند.

اکبری مدیر کل سازمان اتباع و مهاجرین خارجی در ادامه با اشاره به سابقه حضور بانک قرض الحسنه رسالت در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی گفت: خوشبختانه این بانک با حضور در مناطق زلزله زده، خدمات و کمک رسانی به موقعی به مردم زلزله زده داشته و این مهم قابل تقدیر است.

این مسئول با استقبال از خدمات بانک قرض الحسنه رسالت با ایجاد کانون به جمع مشتریان بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه پیوست.

نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید