تاریخ 1398/01/28         ساعت 12:40:42     گروه خبری اخبار

سرپرست بانک قرض الحسنه رسالت خراسان جنوبی در گفتگو با مدیرکل صداو سیمای استان به خدمات بانک در یاری رساندن به هموطنان سیل زده خبر داد و خواستارهمکاری
به گزارش روابط عمومی خراسان جنوبی، سیدمسلم یزدی زاده در این دیدار با اشاره طرح پویش موکب های رسالت آسمانی گفت: بانک قرض الحسنه رسالت به منظور فراهم نمودن امکان مشارکت بیشتر کارکنان بانک و کلیه اعضای کانون های همیاری اجتماعی برای تهیه اقلام مورد نیاز هموطنان سیل زده، اقدام به پرداخت وام بدون کارمزد با بازپرداخت 10 ماهه کرده است که تا سقف یک میلیون تومان این وام بدون تیاز به ضامن و اعتبارسنجی ارائه می شود.

وی افزود: هموطنانی که قصد کمک بیش از یک میلیون تومان را دارند، می توانند تا سقف 60میلیون تومان، به صورت 10ماهه و مبتنی براعتبارسنجی از ین امکان استفاده کنند.

یزدی زاده اظهارداشت: مشتریان این بانک برای استفاده از این امکان باید ابتدا بسته های اقلام ضروری (مواد غذایی و بهداشتی) را از سامانه بازار اعضا mbazar.org به صورت اقساطی خریداری کرده و متناسب با آن از وام قرض الحسنه برخوردار شوند تا بتوانند بیشتر به یاری هموطنان در مناطق سیل زده بپردازند.

در این دیدار مقرر شد ضمن راه اندازی کانون کارکنان صداوسیما خراسان جنوبی از ظرفیت های این مجموعه برای درخشش سنت قرض الحسنه در جامعه استفاده شود.
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید